İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En az KPSS 60 puan ile Balıkesir üniversitesi personel alımı! Başvuru şartları neler?

Balıkesir üniversitesi en az lise mezunu ve dengi okullardan mezun olmak koşulu ile 15 sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Alım yapılacak kadro ve kontenjanlara ilişkin merak edilen tüm detayları açıklayan kurum adaylardan en az 60 KPSS puan şartı arıyor. İşte BÜ sözleşmeli personel alımı detayları…

Balıkesir üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları 22 Kasım 2021 tarihinde başlayıp 6 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecek. 

Adaylar başvuru süresi boyunca Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Çağış Yerleşkesi Balıkesir adresine şahsen başvuruda bulunabilecek. Eksik belge, faks, internet veya posta ile yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecek.

1- Fotoğraflı başvuru formu. (Buradan ulaşabilirsiniz.)

2- Nüfus cüzdanı fotokopisi.

3- Diploma fotokopisi (Doğrulama kodu olan e-devlet çıktısı kabul edilecektir.)

4- 2O2O yılı KPSS sonuç belgesi.(Doğrulama Kodu bulunması gerekir.}

5- Başvurulan unvanda isteniyor ise iş tecrübesini gösterir onaylı belge/ katılım belgesi/ sertifika,

6- Daha önce çalışmış ise SGK prim günlerini gösterir belge.

1. Tercih edilecek pozisyonun karşısında yer alan şartları taşıyor olmak ve belgelendirmek.(Asıl listeye giren adayların atama için bu belgeyi ibraz edecekleri zaman belgenin 8eçerlilik süresinin dolmamış olması gerekir.)

2. Koruma ve Güvenlik Görevlisi 01/06/2004 tarihli ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10 uncu maddesinde yer alan şartları taşımak.

3- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

4- Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması.

5- Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler. hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olması. 6- Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine 8etirmeyen adayların sözleşmeleri bir ay içerisinde feshedilecektir.

RESMİ İLAN METNİ

 Haber7 https://www.haber7.com/memur/haber/3165205-en-az-kpss-60-puan-ile-balikesir-universitesi-personel-alimi-basvuru-sartlari-neler

Print Friendly, PDF & Email

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir